100-szt.-ikona-zamowienie

TORBY BAWEŁNIANE

torby-bawelniane-żółta
100 szt. 250 szt. 500 szt. 1000 szt.
cena za szt. cena za szt. cena za szt. cena za szt.
Uchwyt krótki 648 zł 6,48 zł 1232 zł 4,92 zł 2294 zł 4,58 zł 3821 zł 3,82 zł
Uchwyt długi 668 zł 6,68 zł 1282 zł 5,12 zł 2394 zł 4,78 zł 4021 zł 4,02 zł

Torby bawełniane z nadrukiem- idealny gadżet reklamowy dla każdej firmy

Skuteczne budowanie wizerunku jest stałym elementem prowadzenia firmy. Praktycznie każdy przedsiębiorca szuka sposobu na zwiększenie swojej widoczności. Mimo że największą popularnością cieszy się marketing internetowy, to nic nie zastąpi przedmiotu użytkowego opatrzonego logo naszej firmy. Jest wiele akcesoriów, które mogą być użyte jako nośnik reklamy, ale coraz większą popularnością cieszą się torby bawełniane z logo firmy. Zobaczmy, czemu warto zaopatrzyć się w firmowe torby bawełniane? 

Do czego mogą służyć torby płócienne z nadrukiem?

Torby to bardzo uniwersalne gadżety, które pozwolą zabrać logo twojej firmy dosłownie wszędzie. W torbach przenoszone są praktycznie wszystkie przedmioty użytkowe i spożywcze. Najczęściej wybierane torby foliowe to jednorazowe rozwiązanie, które po użyciu ląduje w koszu na śmieci. Wybierając torby płócienne z nadrukiem, mamy gwarancje dużej wytrzymałości, która pomoże użytkować torbę przez długie lata. W torbie płóciennej możemy przenosić zarówno drobne przedmioty, jak i również ciężkie zakupy spożywcze. Dzięki swoim małym rozmiarom możemy w dowolnym momencie schować torbę do kieszeni, co ułatwi jej przenoszenie. Torby mają liczne zastosowania, dzięki czemu przypadną do każdego gustu. 

Czemu torby bawełniane z własnym nadrukiem są tak dobrym środkiem marketingowym?

Wybór torby wykonanej z materiału to świetny sposób na budowanie wizerunku firmy. Dzięki dużej ilości zastosowań możemy być pewni, że torba zostanie wykorzystana w wielu miejscach, gdzie logo firmy będzie mogło przykuć uwagę. Torby bawełniane z własnym nadrukiem mogą stanowić zarówno prezent dla stałych klientów firmy, jak i również gadżet reklamowy rozdawany podczas różnego rodzaju targów. Widoczność logo firmy w różnych miejscach gwarantuje zwiększenie puli potencjalnych klientów. Dodatkowo torby wykonane są z bawełny, która budzi pozytywne skojarzenia związane z ekologią i dbaniem o środowisko. Niezależnie jaką działalność prowadzimy, torba bawełniana z logo firmy będzie idealnym gadżetem reklamowym. 

Ile kosztują torby bawełniane z logo firmy?

Dużą zaletą toreb bawełnianych jest ich cena. Mimo że kosztują więcej niż ich plastikowe odpowiedniki, to dzięki dużej trwałości będą służyć przez długie lataKoszt wyprodukowania torby bawełniane z logo firmy jest uzależniony od koloru torby, długości uchwytu oraz planowanego wydruku. Im bardziej skomplikowany projekt i im dłuższy uchwyt tym cena będzie proporcjonalnie rosnąć. Istotny jest również materiał i typ torby, najczęściej mamy do wyboru kilka rodzajów bawełny w różnych kolorach.  Jednak nawet w przypadku dużych toreb reklamowych nie powinna przekroczyć kilku złotych za sztukę.

Jak stworzyć torby płócienne z nadrukiem?

Torby bawełniane z własnym nadrukiem są dość proste do zaprojektowania. Najczęściej wystarczy wysłać firmie zajmującej się wykonaniem torby logo, które ma zostać umieszczone na materiale i komplet specyfikacji. Musimy samodzielnie wybrać rodzaj uchwytu torby, jej kolor, jej kolor i rodzaj materiału, który zostanie użyty do produkcji. Po określeniu parametrów wystarczy podać ilość potrzebnych sztuk i wysłać zamówienie. Torby najczęściej są gotowe w ciągu kilku dni roboczych, a następnie wysyłane kurierem. Dzięki szybkiej produkcji możemy w dowolnym momencie zamówić torby, które zostaną dostarczone na czas do naszego biura.

Podsumowanie

Wielofunkcyjna torba bawełniana z naszym nadrukiem będzie świetnym pomysłem na materiał marketingowy. Dzięki dużej ilości praktycznych zastosowań możemy być pewni, że torba zostanie dobrze przyjęta przez naszych klientów. Duża funkcjonalność pomoże rozpowszechniać wizerunek firmy we wszystkich możliwych miejscach. Dodatkowo torba bawełniana jest ekologiczna i budzi pozytywne skojarzenia wśród klientów. Sam zakup personalizowanych toreb z logo naszej firmy jest prosty i mocno intuicyjny. Najczęściej wystarczy wybrać rodzaj torby i przesłać logo, aby cieszyć się wyjątkowym gadżetem reklamowym dla naszych klientów. Bez względu na profil firmy,  torba bawełniana będzie zawsze dobrym rozwiązaniem.

NASZA OFERTA

torby-papierowe-uchwyt-skrecany

TORBY PAPIEROWE
uchwyt skręcany

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-cateringowe-tanie

TORBY PAPIEROWE
cateringowe

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-uchwyt-plaski

TORBY PAPIEROWE
uchwyt płaski

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-na-wino

TORBY PAPIEROWE
na wino

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-laminowane-premium

TORBY PAPIEROWE
laminowane / premium

Zobacz kolekcję
torby-bawelniane-żółta

TORBY BAWEŁNIANE
z nadrukiem

Zobacz kolekcję

zaprojektowane

dla Ciebie

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

Torby papierowe na wino

 

Na każdej umieszczamy wybrany przez klienta nadruk – może to być logo firmy, dane kontaktowe czy slogan reklamowy. W ofercie znajdują się również torby papierowe na wino i ekskluzywne produkty premium.

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

torba-papierowa-na-wino-laminowana

Jak zamówić?

Wyślij do nas wiadomość mailową z formatem torby, rodzaj, nakład oraz logo (najlepiej wektorowe) i tekst. Skontaktujemy się z Tobą przesyłając warunki realizacji oraz cenę. Grafik wykona projekt torby i po zaakceptowaniu projektu wystawiamy fakturę proformę. Następnie wykonujemy druk i torby papierowe z Waszym nadrukiem zostają wysyłane lub też dostarczamy je za darmo na terenie Warszawy.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl