Torby papierowe z uchwytem płaskim

Cennik obejmuje torby z 1 kolorem z drukiem jednostronnym

Rozmiar [mm]
szer/dno/wys
Kolor 100 [szt.] 250 [szt.] 500 [szt.] 1000 [szt.]
180x80x230 Biała 85 zł 150 zł 290 zł 550 zł
180x80x230 Brąz eko 81 zł 140 zł 270 zł 510 zł
220x110x280 Biała 87 zł 155 zł 300 zł 570 zł
220x110x280 Brąz eko 85 zł 150 zł 290 zł 550 zł
260x140x300 Biała 93 zł 170 zł 330 zł 630 zł
260x140x300 Brąz eko 87 zł 155 zł 300 zł 570 zł
320x160x400 Biała 121 zł 240 zł 470 zł 910 zł
320x160x400 Brąz eko 108 zł 207,5 zł 405 zł 780 zł
320x220x245 Biała 111 zł 215 zł 420 zł 810 zł
320x220x245 Brąz eko 102 zł 192,5 zł 375 zł 720 zł

* CENY NETTO

Przy każdym nakładzie dopłata +60zł netto – koszt przygotowania sitodrukarskiego

 Szczegóły toreb

 

Torby papierowe z uchwytem płaskim – najtańsze torby 

Jeśli szukasz najtańszych toreb papierowych i szybkiego terminu realizacji to ta oferta jest dla Ciebie.

Jeśli zależy Ci na cenie to torby kraft w kolorze brąz są tańsze niż białe.

Cennik do nakładu 1000 sztuk jak w tabelce wyżej. Cennik powyżej 1000 sztuk proszę pisać na maila: info@torbyzpapieru.pl.

Najczęściej drukuje się torby z jednym kolorem nadruku. Maksymalna zalecana ilość kolorów na tych torbach to dwa kolory. Możemy wykonać nadruk na jednej stronie lub na obydwu stronach torby.

Papier do tych toreb pochodzi 100% z recyklingu.

Farby jakimi drukujemy to farby wodne (bez rozpuszczalnika i bez PCV). Na bazie wody, utrwalone w wyższej temperaturze.

Technologia druku: do małych nakładów nadruk sitodrukiem a przy większych nakładach (paletowych) flexodruk.

Termin realizacji takich toreb zależy od obłożenia maszyn. Od 3 do 7 dni roboczych.

Torby wysyłamy kurierem po całej Polsce. Mamy niskie ceny na dostawy paletowe. Zapraszamy do stałej współpracy.

 

Krótki opis toreb poniżej:

Każdy człowiek regularnie natrafia na swojej drodze na problemy, z którymi musi się w jakiś sposób uporać. Przedsiębiorcy mają zdecydowanie większą liczbę metaforycznych pożarów do ugaszenia, a podejmowanie ważnych decyzji to dla nich chleb powszedni. Warto jednak zawsze pamiętać, że niejednokrotnie najskuteczniejsze okazują się rozwiązania, które są najprostsze. Właśnie dlatego decydując się na zakup schludnych, wytrzymałych i tanich opakowań, powinno się sięgnąć po torby papierowe z uchwytem płaskim. Sprawiają wrażenie delikatnych, ale wytrzymałość i solidność to zdecydowanie ich mocne strony. Sprawdzony wzór, ergonomiczna konstrukcja czy też trwały sposób mocowania uchwytu to cechy, które przemawiają za ich ponadczasowością oraz użytecznością. Znajdują swoje zastosowanie w przypadku szerokiego spektrum przedsiębiorstw, ale okazują się bardzo przydatne również w rękach osób prywatnych. Papierowe torby z płaskim uchwytem zdecydowanie Cię nie zawiodą, a także nie obciążą znacząco konta lub portfela.

Niska cena i wysoka jakość – idealne zestawienie cech 

Niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości to duży atut eleganckich toreb papierowych z płaskim uchwytem. Są solidne, gdyż wykonano je z materiału o satysfakcjonującej gramaturze. Ryzyko rozerwania zostało tym samym zredukowane do minimum. Niezwykle łatwo znaleźć dla nich zastosowanie, co kształtuje ich praktyczność. Papierowe torby, które posiadają nadruk z logo firmy, to propozycja skierowana w stronę firm. Dzięki takim akcesoriom mogą one kreować świadomość marki wśród kontrahentów lub potencjalnych klientów. Sprawdzają się również jako papierowa torba na prezent, który wręcza się pracownikom podczas różnego rodzaju świąt lub uroczystości. Przedsiębiorstwa o charakterze handlowym mogą oczywiście pakować w nie również sprzedane produkty, co ma pozytywny wpływ na środowisko. Mając na uwadze dobro planety, można również wprowadzić do swojego biznesu papierowe torby z uchwytem skręcanym. Ich charakterystyka jest niemal identyczna, więc oferują dokładnie te same korzyści.

 

Ekologiczne rozwiązania w trosce o środowisko 

Zanieczyszczenie plastikowymi odpadami stanowi aktualnie jeden z najważniejszych problemów współczesnego świata. Balansowanie na granicy katastrofy powoduje, że do walki o dobro środowiska włączają się kolejne kraje. Niektóre robią to z przytupem. ONZ raportuje, że w okolicach 2050 roku w oceanach będzie więcej plastiku, aniżeli ryb. Zatrważające prognozy zwiastują zmierzch popularności tego materiału, więc rozsądni przedsiębiorcy nie powinni długo zastanawiać się nad szukaniem alternatywy. Papierowe torby z uchwytem płaskim to zamiennik nie tylko bardziej ekologiczny, ale także zdecydowanie elegantszy i atrakcyjniejszy. Są w pełni biodegradowalne, co nie powinno umknąć uwadze osób zorientowanych na dobro natury. Produkcja wysokiej jakości ekologicznych toreb papierowych to nasz wkład w ochronę środowiska.

 

Papierowe torby, czyli dyskretna (ale skuteczna) forma reklamy 

Prawdopodobnie każdy człowiek choć raz otrzymał niechcianą ulotkę, przemieszczając się po ulicach miasta. Taka forma promocji przedsiębiorstwa od wielu lat nie wykazuje już zbyt dużej skuteczności, ale wciąż jest nagminnie stosowana. Materiały reklamowe powinny być zdecydowanie bardziej subtelne i nienachalne. Papierowe torby z uchwytem płaskim i logo marki dobrze odgrywają tę rolę. Dzięki brandingowi świadomość o firmie roznosi się nie tylko na obdarowanych nimi klientów, ale także ich znajomych i osoby, z którymi obcują. Coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród ludzi jest odwiedzanie sklepów z własnymi torbami bawełnianymi lub papierowymi. Ma to związek z ograniczeniem liczby używanych foliówek lub popularnych zrywek na owoce, warzywa czy pieczywo. Z tego powodu konsumenci znajdują dla nich praktyczne zastosowanie i chętnie korzystają na co dzień.

 

Producent toreb papierowych z uchwytem płaskim. Jaką firmę wybrać? 

Firma torby z papieru to rzetelny producent papierowych toreb z uchwytem płaskim. Nasze osiemnastoletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem oferty, która perfekcyjnie odpowiada na oczekiwania klientów. Produkowane przez nas papierowe torby są niezwykle różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Modele z uchwytem skręcanym występują w kilku rozmiarach, aby dostosowanie wielkości do konkretnego celu nie stanowiło problemu. Są dostępne w pięciu atrakcyjnych kolorach (biel, brąz, czerwień, pomarańcz, granat). Jesteśmy w stanie umieścić na nich metodą sitodruku wysokojakościowy nadruk. Może to być zarówno logo firmy, jak i cokolwiek innego. Oferujemy wsparcie w opracowaniu projektu, a także zaprezentowanie go w postaci wizualizacji.

Jeśli szukasz producenta papierowych toreb w Warszawie, skontaktuj się z nami. Wiemy, czego oczekują od nas klienci, więc możemy zagwarantować całkowitą satysfakcję. Każdego miesiąca produkujemy kilkadziesiąt tysięcy toreb z papieru. Składając zamówienie, masz pewność, że Twój biznes wkroczy na wyższy poziom.