ilosc-szt-ikona

TORBY PAPIEROWE
Z UCHWYTEM PŁASKIM

torby-papierowe-cateringowe
Rozmiar [mm] szer./dno/wys. rodzaj torby 250 szt. 500 szt. 1000 szt. 2000 szt.
180x80x230 biała 305 zł 587 zł 1106 zł 1829 zł
180x80x230 brąz eko 290 zł 557 zł 930 zł 1708 zł
220x110x245 biała 290 zł 601 zł 1022 zł 1,891 zł
220x110x245 brąz eko 305 zł 587 zł 991 zł 1829 zł
260x140x300 biała 335 zł 649 zł 1113 zł 2072 zł
260x140x300 brąz eko 313 zł 601 zł 1022 zł 1891 zł
320x160x400 biała 443 zł 863 zł 1540 zł 2,927 zł
320x160x400 brąz eko 431 zł 840 zł 1494 zł 2835 zł
320x220x245 biała 405 zł 784 zł 1388 zł 2622 zł
320x220x245 brąz eko 370 zł 718 zł 1250 zł 2347 zł
320x200x245 biała 384 zł 748 zł 1250 zł 2408 zł
320x200x245 brąz eko 354 zł 687 zł 1189 zł 2225 zł

CENY NETTO*

CENY DOTYCZĄ DRUKU JEDNOSTRONNEGO JEDNOKOLOROWEGO.

Format torby może się różnić do 10% względem oryginalnego.

Torby papierowe z uchwytem płaskim – najtańsze torby 

Jeśli szukasz najtańszych toreb papierowych i szybkiego terminu realizacji to ta oferta jest dla Ciebie.

Jeśli zależy Ci na cenie to torby kraft w kolorze brąz są tańsze niż białe.

Cennik do nakładu 2000 sztuk jak w tabelce wyżej. Cennik powyżej 2000 sztuk proszę pisać na maila: info@torbyzpapieru.pl.

Najczęściej drukuje się torby z jednym kolorem nadruku. Maksymalna zalecana ilość kolorów na tych torbach to dwa kolory. Możemy wykonać nadruk na jednej stronie lub na obydwu stronach torby.

Papier do tych toreb pochodzi 100% z recyklingu.

Farby jakimi drukujemy to farby wodne (bez rozpuszczalnika i bez PCV). Na bazie wody, utrwalone w wyższej temperaturze.

Technologia druku: do małych nakładów nadruk sitodrukiem a przy większych nakładach (paletowych) flexodruk.

Termin realizacji takich toreb zależy od obłożenia maszyn. Od 3 do 7 dni roboczych.

Torby wysyłamy kurierem po całej Polsce. Mamy niskie ceny na dostawy paletowe. Zapraszamy do stałej współpracy.

 

Krótki opis toreb poniżej:

Każdy człowiek regularnie natrafia na swojej drodze na problemy, z którymi musi się w jakiś sposób uporać. Przedsiębiorcy mają zdecydowanie większą liczbę metaforycznych pożarów do ugaszenia, a podejmowanie ważnych decyzji to dla nich chleb powszedni. Warto jednak zawsze pamiętać, że niejednokrotnie najskuteczniejsze okazują się rozwiązania, które są najprostsze. Właśnie dlatego decydując się na zakup schludnych, wytrzymałych i tanich opakowań, powinno się sięgnąć po torby papierowe z uchwytem płaskim. Sprawiają wrażenie delikatnych, ale wytrzymałość i solidność to zdecydowanie ich mocne strony. Sprawdzony wzór, ergonomiczna konstrukcja czy też trwały sposób mocowania uchwytu to cechy, które przemawiają za ich ponadczasowością oraz użytecznością. Znajdują swoje zastosowanie w przypadku szerokiego spektrum przedsiębiorstw, ale okazują się bardzo przydatne również w rękach osób prywatnych. Papierowe torby z płaskim uchwytem zdecydowanie Cię nie zawiodą, a także nie obciążą znacząco konta lub portfela.

Niska cena i wysoka jakość – idealne zestawienie cech 

Niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości to duży atut eleganckich toreb papierowych z płaskim uchwytem. Są solidne, gdyż wykonano je z materiału o satysfakcjonującej gramaturze. Ryzyko rozerwania zostało tym samym zredukowane do minimum. Niezwykle łatwo znaleźć dla nich zastosowanie, co kształtuje ich praktyczność. Papierowe torby, które posiadają nadruk z logo firmy, to propozycja skierowana w stronę firm. Dzięki takim akcesoriom mogą one kreować świadomość marki wśród kontrahentów lub potencjalnych klientów. Sprawdzają się również jako papierowa torba na prezent, który wręcza się pracownikom podczas różnego rodzaju świąt lub uroczystości. Przedsiębiorstwa o charakterze handlowym mogą oczywiście pakować w nie również sprzedane produkty, co ma pozytywny wpływ na środowisko. Mając na uwadze dobro planety, można również wprowadzić do swojego biznesu papierowe torby z uchwytem skręcanym. Ich charakterystyka jest niemal identyczna, więc oferują dokładnie te same korzyści.

 

Ekologiczne rozwiązania w trosce o środowisko 

Zanieczyszczenie plastikowymi odpadami stanowi aktualnie jeden z najważniejszych problemów współczesnego świata. Balansowanie na granicy katastrofy powoduje, że do walki o dobro środowiska włączają się kolejne kraje. Niektóre robią to z przytupem. ONZ raportuje, że w okolicach 2050 roku w oceanach będzie więcej plastiku, aniżeli ryb. Zatrważające prognozy zwiastują zmierzch popularności tego materiału, więc rozsądni przedsiębiorcy nie powinni długo zastanawiać się nad szukaniem alternatywy. Papierowe torby z uchwytem płaskim to zamiennik nie tylko bardziej ekologiczny, ale także zdecydowanie elegantszy i atrakcyjniejszy. Są w pełni biodegradowalne, co nie powinno umknąć uwadze osób zorientowanych na dobro natury. Produkcja wysokiej jakości ekologicznych toreb papierowych to nasz wkład w ochronę środowiska.

 

Papierowe torby, czyli dyskretna (ale skuteczna) forma reklamy 

Prawdopodobnie każdy człowiek choć raz otrzymał niechcianą ulotkę, przemieszczając się po ulicach miasta. Taka forma promocji przedsiębiorstwa od wielu lat nie wykazuje już zbyt dużej skuteczności, ale wciąż jest nagminnie stosowana. Materiały reklamowe powinny być zdecydowanie bardziej subtelne i nienachalne. Papierowe torby z uchwytem płaskim i logo marki dobrze odgrywają tę rolę. Dzięki brandingowi świadomość o firmie roznosi się nie tylko na obdarowanych nimi klientów, ale także ich znajomych i osoby, z którymi obcują. Coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród ludzi jest odwiedzanie sklepów z własnymi torbami bawełnianymi lub papierowymi. Ma to związek z ograniczeniem liczby używanych foliówek lub popularnych zrywek na owoce, warzywa czy pieczywo. Z tego powodu konsumenci znajdują dla nich praktyczne zastosowanie i chętnie korzystają na co dzień.

 

Torby papierowe z uchwytem płaskim. Jaką firmę wybrać? 

Firma torby z papieru to rzetelny producent papierowych toreb z uchwytem płaskim. Nasze osiemnastoletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem oferty, która perfekcyjnie odpowiada na oczekiwania klientów. Produkowane przez nas papierowe torby są niezwykle różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Modele z uchwytem skręcanym występują w kilku rozmiarach, aby dostosowanie wielkości do konkretnego celu nie stanowiło problemu. Są dostępne w pięciu atrakcyjnych kolorach (biel, brąz, czerwień, pomarańcz, granat). Jesteśmy w stanie umieścić na nich metodą sitodruku wysokojakościowy nadruk. Może to być zarówno logo firmy, jak i cokolwiek innego. Oferujemy wsparcie w opracowaniu projektu, a także zaprezentowanie go w postaci wizualizacji.

Jeśli szukasz producenta papierowych toreb w Warszawie, skontaktuj się z nami. Wiemy, czego oczekują od nas klienci, więc możemy zagwarantować całkowitą satysfakcję. Każdego miesiąca produkujemy kilkadziesiąt tysięcy toreb z papieru. Składając zamówienie, masz pewność, że Twój biznes wkroczy na wyższy poziom.

zaprojektowane

dla Ciebie

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

TORBY PAPIEROWE
Z UCHWYTEM PŁASKIM

 

Na każdej umieszczamy wybrany przez klienta nadruk – może to być logo firmy, dane kontaktowe czy slogan reklamowy. W ofercie znajdują się również torby papierowe na wino i ekskluzywne produkty premium.

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

torby-papierowe-cateringowe

Jak zamówić?

Wyślij do nas wiadomość mailową z formatem torby, rodzaj, nakład oraz logo (najlepiej wektorowe) i tekst. Skontaktujemy się z Tobą przesyłając warunki realizacji oraz cenę. Grafik wykona projekt torby i po zaakceptowaniu projektu wystawiamy fakturę proformę. Następnie wykonujemy druk i torby papierowe z Waszym nadrukiem zostają wysyłane lub też dostarczamy je za darmo na terenie Warszawy.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl
Share This