Tanie torby papierowe

 

Zdjęcia poglądowe Tanie Torby do 7 dni roboczych Format (Szerokość/Głębokość/Wysokość) Papier Rozmiar nadruku Druk Nakład Cena
Szara torba papierowa ECO Torba A5 szary ECO gładki 180/80/225 szary kraft gładki 130 × 110 mm 1+0 100 szt. 180 zł netto
Torby kolorowe z nadrukiem kraft Torba ECO A5 kolorowa: granatowe,

czarne, zielone, czerwone, biały

160/80/225 kolorowe torby, kraft gładki 130 × 110 mm 1+0 100 szt. 190 zł netto
Tanie torby papierowe ECO Torba A4 szary ECO gładki 250/110/315 szary kraft gładki 190 × 160 mm 1+0 100 szt. 200 zł netto
Tanie torby papierowe ECO na wino Torba na wino ECO gładki 160/80/390 szary/biały, kraft gładki 200 × 100 mm 1+0 100 szt. 210 zł netto
Torby kolorowe z nadrukiem kraft Torba A4 kolorowa: granatowe, czarne,

zielone, czerwone, biały

250/107/315 kolorowe torby, kraft gładki 190 × 160 mm 1+0 100 szt. 240 zł netto
Tanie torby papierowe ECO Torba A3 szary ECO gładki 310/120/410 szary kraft gładki 300 × 200 mm 1+0 100 szt. 260 zł netto
Torby kolorowe z nadrukiem kraft Torba A3 kolorowa: granatowe, czarne,

zielone, czerwone, biały

310/120/410 kolorowe torby, ECO gładki 300 × 200 mm 1+0 100 sztuk 300 zł netto

*CENY NETTO

Szczegóły toreb

 

Torby z papieru – ekologiczna alternatywa dla foliówek 

Plastik wciąż należy, niestety, do najpopularniejszych i najbardziej powszechnych materiałów na opakowania. Nie jest on jednak poddawany recyklingowi i znacząco zanieczyszcza tym samym środowisko, przez co do głosu dochodzą również inne komponenty. Każdy człowiek, który nie jest obojętny wobec ekologii, chętnie wybiera tanie torby z papieru. Pełnią one szereg funkcji, stanowiąc odpowiedź na współczesne zapotrzebowania rynkowe. Konieczność zaoferowania konsumentom nośnych, solidnych, wysokiej jakości opakowań pozbawionych plastiku wyraźnie ukształtowała naszą ofertę. Różnorodność toreb z odnawialnego papieru kraftowego pozwala znaleźć coś dla siebie klientom indywidualnym, a także przedstawicielom przedsiębiorstw. Jesteśmy zorientowani na najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z towarem spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających. Drukarnia Torby z papieru wspiera funkcjonowanie wielu sklepów, drogerii, firm cateringowych i innych przedsiębiorstw, dostarczając im trwałe, ale tanie torby papierowe z logo.

 

Torby z papieru kraft pochodzącego z recyklingu 

Korzystanie z odnawialnych źródeł surowców, materiałów poddawanych recyklingowi czy też sięganie po ekologiczne rozwiązania to wyraz szacunku wobec naszej planety. Dbamy o wspólne dobro i zachęcamy do tego naszych kontrahentów, oferując im niezawodne, ekologiczne torby z papieru. Można używać ich na wiele różnych sposobów. Sprawdzają się między innymi jako opakowania na wszelkiego rodzaju produkty. Jeśli chcesz kształtować wizerunek firmy proekologicznej, papierowe torby zdecydowanie w tym pomogą. Wystarczy skorzystać z nich podczas eventów branżowych, konferencji lub targów. Umieszczając w nich promocyjne gadżety, a następnie rozdając potencjalnym klientom, można kreować wokół marki aurę odpowiedzialności społecznej.

Papier kraftowy, który wykorzystujemy w produkcji tanich toreb eko, pochodzi z recyklingu makulatury lub jest pozyskiwany z odnawialnych źródeł. W odróżnieniu od papieru rysunkowego ma znacznie mocniejszą strukturą, co zapobiega przypadkowym zerwaniem. Jego gramatura i sprawdzony wzór sprzyja przenoszeniu nawet stosunkowo ciężkich przedmiotów.

Prezent zapakowany w tanią torbę papierową 

W naszym asortymencie widnieją tanie torby papierowe w naprawdę wielu rozmiarach, a najpopularniejsze formaty to standardowe A3, A4 i A5. Różnorodność modeli sprawia, że z powodzeniem wcielają się w rolę opakowań na prezenty. Torba papierowa z uchwytem skręcanym ze względu cechującą ją estetykę retro wygląda naprawdę atrakcyjnie. Można zatem ofiarować w niej prezent członkowi rodziny, przyjacielowi lub znajomemu, a nawet umieścić pod choinką podczas Bożego Narodzenia. Możemy również uatrakcyjnić ją dowolnym nadrukiem opracowanym na bazie oczekiwań klienta. Korzystamy wówczas z niezawodnej, trwałej i precyzyjnej metody sitodruku. Poza tym tanie torby papierowe są dostępne w kilku intrygujących wariantach kolorystycznych, co dodatkowo podkreśla możliwości personalizacyjne.

Dużą popularnością cieszą się również papierowe torby na wino. Ich kształt koresponduje ze smukłymi butelkami, które często występują w formie eleganckiego podarunku. Torby są wzmacniane wytrzymałą wkładką, a ich wzornictwo wzbogacone jest o zdobienia, złocenia, lakier UV lub druk wypukły. Szeroka gama sznurków i schludnych tasiemek pozwala stworzyć projekt, który sprawi, że opakowanie będzie równie atrakcyjne, co jego zawartość.

 

Kolorowe torby papierowe z firmowym brandingiem lub innym nadrukiem 

Od bardzo dawna firmy włączają gadżety reklamowe do swoich strategii promocyjnych. Trend ten nie ulega przedawnieniu, co wskazuje na jego ponadczasowość. Aby przekazać je potencjalnemu klientowi, trzeba je jednak w czymś umieścić. Torby papierowe z logo firmy są rozsądnym rozwiązaniem, gdyż zwiększają świadomość marki (ze względu na branding), a także są wyjątkowo tanie. Szerokie spektrum rozmiarów, wybarwień, możliwość nadruku dowolnej grafiki to aspekty, które nadają im niezwykle praktyczny charakter.

Przedsiębiorstwo może skorzystać z firmowych toreb papierowych również w innych okolicznościach. Opakowanie na prezenty dla zatrudnionych osób, nietypowa forma podziękowania za zasługi dla wyróżniających się pracowników czy też sposób na ofiarowanie podarunku najważniejszym klientom to tylko przykładowe zastosowania.

 

Komu zlecić produkcję tanich toreb z papieru w Warszawie? 

Drukarnia Comers zajmuje się produkcją tanich toreb z papieru od ponad osiemnastu lat. Jest zlokalizowana w Warszawie, dzięki czemu możemy dostarczać produkty najwyższej jakości wszystkim klientom z centralnej części kraju. Nasz asortyment papierowych opakowań poszerza się nieustannie. Aktualnie można znaleźć w nim papierowe torby z uchwytem płaskim lub skręcanym, torby laminowane czy też torby bawełniane. Odpowiadamy na potrzeby oraz trendy związane z ekologią. Jeśli chcesz skorzystać z niezawodnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub odwiedź siedzibę znajdującą się przy al. Prymasa Tysiąclecia 66 w Warszawie.