Torby papierowe laminowane

Cennik obejmuje torby z nadrukiem w 1 kolorze jednostronnie

 

torby laminowane

Wzornik tasiemek

tasiemki do toreb papierowych

Wzornik sznurków

sznurki do toreb papierowych

Torby papierowe laminowane – elegancja i zwiększona wytrzymałość

Wysokogatunkowe torby papierowe laminowane są dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Odznaczają się bowiem ponadprzeciętną elegancją, zwiększoną wytrzymałością, a także prestiżowym charakterem. Można umieścić na nich nadruk o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu wcielają się z powodzeniem w rolę skutecznego nośnika reklamowego lub gadżetu kształtującego profesjonalny wizerunek marki. Na zakup toreb papierowych laminowanych z logo decydują się często przedstawiciele drogerii, jubilerów, dealerów samochodowych oraz innych firm z segmentu premium, które dbają o maksymalną satysfakcję swoich klientów lub kontrahentów.

Różnorodność i praktyczny charakter toreb papierowych laminowanych

Laminowane torby papierowe umożliwiają przekazanie dowolnego produktu w atrakcyjnej formie. Co więcej, ich różnorodność gwarantuje bezproblemowe dopasowanie wymiarów torby do konkretnego podarunku. Mają zatem szerokie spektrum praktycznych zastosowań, których ciężko nie docenić. Zorientowanie na potrzeby klienta sprawia, że z pewnością wybierzesz z pomocą konsultanta model odpowiadający na Twoje indywidualne oczekiwania.

Dzięki papierowym torbom laminowanym z firmowym brandingiem możesz przekazać swoim pracownikom prezenty świąteczne. Sprawdzają się one również jako eleganckie opakowanie na teczkę z dokumentami, które otrzymuje się podczas zakupu samochodu, urządzeń elektronicznych lub innych przedmiotów o dużej wartości. Elegancka torba laminowana znacząco kształtuje również pozytywne doświadczenia zakupowe i utrwala przyjemne wspomnienia, więc warto zapakować w nią sprzedane produkty. Firma dbająca na wielu płaszczyznach o Customer Experience nie powinna być obojętna wobec oferowanych przez nią korzyści.

Niezawodna konstrukcja i walory wizualne

Każda laminowana torba papierowa ma wzmocnione dno, aby jeszcze lepiej spełniała swoją funkcję. Dzięki tekturze o gramaturze 350 g doskonale radzi sobie nie tylko z lekkimi, ale także nieco cięższymi przedmiotami. Spośród istotnych zalet produktu warto wyróżnić także łatwość transportowania ze względu na składaną konstrukcję. Lekko połyskująca i odporna na zachlapania powierzchnia laminowanej torby w pewien sposób zabezpiecza zawartość, podkreślając jednocześnie wyjątkowość produktu.

Dostosuj produkt do własnych potrzeb – personalizacja toreb papierowych laminowanych

Papierowe torby laminowane mają mnóstwo zastosowań, co potwierdzają powyższe akapity. Ich estetyka koresponduje przede wszystkim z luksusowymi markami czuwającymi nad aurą unikalności otaczającą jej produkty oraz dbających o pozytywne relacje z interesariuszami. Torby mogą tym samym odgrywać rolę opakowania na materiały promocyjne, które masowo rozdaje się podczas eventów, jednego z firmowych gadżetów lub eleganckiego pakietu prezentowego.

Możliwość personalizacji laminowanych toreb papierowych gwarantuje, że ich design będzie ściśle korespondował ze specyfiką przedsiębiorstwa, charakterem umieszczonego w nich prezentu czy po prostu współczesnymi trendami wzorniczymi. Torby są standardowo laminowane folią błyszczącą, matową lub satynową. Taki zabieg wpływa nie tylko na ich elegancki i prestiżowy wygląd, ale także wzmacnia je i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Na specjalne życzenie wymagających klientów istnieje szansa dodatkowego uatrakcyjnienia wzornictwa laminowanej torby lakierem UV, starannymi tłoczeniami lub szlachetnymi pozłoceniami. Poza tym oferujemy bogaty wybór uchwytów. Sznurek bawełniany i syntetyczny to dwie najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne propozycje. Satynowa wstążka natomiast sprawdza się szczególnie w sytuacji, gdy chce się podkreślić delikatność i nienaganną estetykę podarunku.

 

Torby z papieru – producent papierowych toreb laminowanych

Szukając najlepszego producenta papierowych toreb laminowanych w Warszawie, nie sposób przejść obojętnie obok naszej kandydatury. Od lat odpowiadamy swoim asortymentem na lokalne zapotrzebowanie, więc doskonale znamy oczekiwania klientów. Torby laminowane stanowią grupę produktów, które cieszą się prawdopodobnie największym zainteresowaniem. Konsumenci doceniają również walory toreb papierowych z uchwytem płaskim. Są one w pełni ekologiczne, co niejako odpowiada na współczesne trendy oraz potrzeby ludzi. Korzystanie z nich w istotny sposób przyczynia się do redukcji ilości zanieczyszczeń na Ziemi.

Oferta firmy to nie tylko wspomniane modele, ale także wiele innych toreb użytkowych. Odróżniają się wybarwieniem, kształtem, obecnością laminatu, rodzajem uchwytu czy też zastosowanym typem materiału, ale bezwzględnie wszystkie łączy najwyższa jakość będąca gwarancją satysfakcji. Jesteśmy zorientowani na oczekiwania klientów i dokładamy wszelkich starań, aby nikt się na nas nie zawiódł. Szybkość realizacji, najwyższa jakość usług oraz fachowe doradztwo to aspekty, które pozwalają się nam wyróżnić na tle konkurencji.