ilosc-szt-ikona

TORBY PAPIEROWE
NA WINO

torby-papierowe-cateringowe

Torby papierowe na wino

Cennik obejmuje torby z nadrukiem w 1 kolorze jednostronnie

Torby papierowe na wino – eleganckie opakowanie szlachetnego trunku

 Wręczanie prezentów jest przyjemną czynnością. Obdarowana osoba odwdzięcza się miłym uśmiechem, co stanowi najlepszą formę podziękowania. Bywa jednak i tak, że pomimo dobrej znajomości zainteresowań, usposobienia i charakteru, trudno precyzyjnie trafić w cudzy gust i wybrać ten właściwy prezent. Znakomitym rozwiązaniem dylematu w takiej sytuacji jest podarowanie szlachetnego trunku. Może to być alkohol wysokoprocentowy lub zestaw piw rzemieślniczych. Nie od dziś jednak wiadomo, że najwyższym uznaniem już od czasów starożytnych cieszy się wino.

Gdy właściwa butelka jest już wybrana, warto pomyśleć o eleganckim opakowaniu. W tym względzie niezawodna jest torba papierowa na wino. Stanowi idealne uzupełnienie prezentu i tworzy z nim integralną całość. Dzięki niej łatwo przetransportować trunek na przyjęcie imieninowe, okrągły jubileusz lub wystawną wigilię pracowniczą. Gdy papierowa torba na prezent stanie obok innych prezentów, wzbudza ciekawość jej przyszłego właściciela. Kształt wskazuje na butelkę alkoholu, ale jakiego rodzaju i jakiej marki? To jeszcze stanowi zagadkę, którą ukradkiem stara się rozwiązać obdarowany.

 

Torby papierowe na wino przydatne na różne okazje

Coraz częściej podczas wręczania zaproszeń na ceremonię ślubną i wesele, przyszła para młoda zastrzega sobie, że w ramach prezentu woli otrzymać butelkę wina zamiast kwiatów. Goście całą swą uwagę skupiają zatem na doborze odpowiedniego kraju pochodzenia czy określonego szczepu, aby alkoholowy upominek smakował nowożeńcom jak najlepiej. Warto jednak pomyśleć także o opakowaniu, które przekaże wszystkie emocje towarzyszące tej wyjątkowej chwili i uczucie szczęścia na widok sakramentalnego połączenia bliskich osób. Torby papierowe na wino są w tym przypadku najwłaściwszym wyborem.

Na takim produkcie można umieścić dowolny napis lub wzór. Ciekawym pomysłem jest przy okazji wesela umieszczenie wspólnego zdjęcia z parą młodą i dopisanie specjalnych życzeń. W ten sposób nowożeńcy z pewnością poczują się wyjątkowo docenieni, a spersonalizowaną torbę papierową na wino schowają do szuflady na pamiątkę przyjaźni. Tak samo można postąpić także przy innych okazjach, np. gdy rodzice obchodzą kolejną rocznicę ślubu – umieścić na opakowaniu ich wspólną fotografię z czasów młodości. Torba prezentowa z papieru nie musi już być nudna.

 

Prezentowa torba papierowa na alkohol – bogactwo wzorów i kolorów

Nasza drukarnia jest wyposażona w profesjonalny sprzęt, co pozwala nadać torbie papierowej na wino dowolny wygląd. Popularne są zwłaszcza wykonane z kredowego papieru  torby laminowane. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się także torby eco, do których produkcji wykorzystano papier prążkowany. Każdy nabywca może wybrać produkt spośród dostępnych wzorów i kolorów. Możliwości są niezliczone, więc nie stanowi problemu stworzenie spersonalizowanej torby na prezent z papieru z logo przedsiębiorstwa lub innym znakiem firmowym.

Przy wyborze każdej prezentowej torby z papieru można wybrać barwę bawełnianego sznurka syntetycznego spośród aż stu wariantów kolorystycznych. Warto zatem łączyć różne kolory w obrębie torby i jej uchwytu, aby dodatkowo urozmaicić projekt. Innym sposobem na wyróżnienie opakowania jest pokrycie błyszczącym lub matowym laminatem. W naszej drukarni  istnieje także możliwość zastosowania termodruku, druku wypukłego oraz wszelkiego rodzaju złoceń i srebrzeń, o ile ktoś marzy o wykonaniu torby papierowej na wino w wyjątkowo prestiżowej formie.

Inne atuty torby papierowej na wino

 Mocny uchwyt oraz wytrzymały papier sprawiają, że butelka z cennym trunkiem nie stłucze się, zanim trafi w ręce jubilata lub solenizanta. Ponadto warto wspomnieć także o możliwości zamocowania satynowych, atłasowych lub brokatowych tasiemek, które zastępując tradycyjne sznurki, wyglądają równie elegancko.

Można zatem śmiało stwierdzić, że torby papierowe stanowią bardzo dobrą i wygodną formę opakowania prezentu. Mając w planach imprezę firmową, zaopatrzenie w wytrzymałe prezentowe torby z papieru wydaje się niezbędną czynnością. Uniwersalne wersje tego rodzaju produktów powinny znaleźć się w asortymencie każdej kwiaciarni, bowiem alkohol bywa wręczany jako uzupełnienie pięknego bukietu. Niektórzy wykazują się także inwencją twórczą i to właśnie do torby papierowej na wino wkładają podłużne róże lub kolorowe tulipany. Warto podejść nieszablonowo do formy dawania prezentu i stale zaskakiwać obdarowywane osoby.

Oczywiście taka ozdobna torba z papieru nadaje się również jako opakowanie różnego rodzaju napojów lub innych drobiazgów. Szczególnym prezentem jest własnoręcznie wykonana domowa nalewka z orzechów, czarnego bzu lub pigwy. Jeśli obdarowywany jest abstynentem, można do środka włożyć sporo słodyczy, kilka bezglutenowych batonów oraz zestaw kosmetyków. Możliwości jest mnóstwo, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię, a uśmiech z pewnością pojawi się na twarzy ukochanej lub cenionej osoby.

NASZA OFERTA

torby-papierowe-uchwyt-skrecany

TORBY PAPIEROWE
uchwyt skręcany

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-cateringowe-tanie

TORBY PAPIEROWE
cateringowe

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-uchwyt-plaski

TORBY PAPIEROWE
uchwyt płaski

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-na-wino

TORBY PAPIEROWE
na wino

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-laminowane-premium

TORBY PAPIEROWE
laminowane / premium

Zobacz kolekcję
torby-bawelniane-żółta

TORBY BAWEŁNIANE
z nadrukiem

Zobacz kolekcję

zaprojektowane

dla Ciebie

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

Torby papierowe na wino

 

Na każdej umieszczamy wybrany przez klienta nadruk – może to być logo firmy, dane kontaktowe czy slogan reklamowy. W ofercie znajdują się również torby papierowe na wino i ekskluzywne produkty premium.

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

torba-papierowa-na-wino-laminowana

Jak zamówić?

Wyślij do nas wiadomość mailową z formatem torby, rodzaj, nakład oraz logo (najlepiej wektorowe) i tekst. Skontaktujemy się z Tobą przesyłając warunki realizacji oraz cenę. Grafik wykona projekt torby i po zaakceptowaniu projektu wystawiamy fakturę proformę. Następnie wykonujemy druk i torby papierowe z Waszym nadrukiem zostają wysyłane lub też dostarczamy je za darmo na terenie Warszawy.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl