ilosc-szt-ikona

TORBY PAPIEROWE
CATERINGOWE

torby-papierowe-cateringowe
Rozmiar [mm] szer./dno/wys. rodzaj torby 250 szt. 500 szt. 1000 szt. 2000 szt.
220x110x280 brąz eko 220 zł 424 zł 715 zł 1320 zł
260x140x300 brąz eko 226 zł 435 zł 737 zł 1364 zł
320x160x400 brąz eko 311 zł 605 zł 1078 zł 2046 zł
320x220x245 brąz eko 267 zł 517 zł 902 zł 1711 zł
320x200x245 brąz eko 256 zł 495 zł 858 zł 1606 zł
260x170x330 brąz eko 267 zł 517 zł 902 zł 4694 zł

CENY NETTO*

Przy każdym nakładzie dopłata +50zł netto – koszt przygotowania sito drukarskiego

specyfikacja:

Torby papierowe cateringowe są dostępne w naszym sklepie w dwóch standardowych kolorach białym i brązowym. Brązowe o gramaturze 70 g/m2,
białe – 80 g/m2. Papier posiada atesty na kontakt z żywnością dzięki czemu, torby te idealnie nadają się do sklepów spożywczych, gastronomii i hipermarketów. Najniższa cena połączona z wysoką wytrzymałością są głównymi atutami tego produktu. Wytrzymałość sklejenia torby z uchwytem płaskim to 3-5kg. Nadruk sitodruk

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów nasza warszawska drukarnia oferuje praktyczny i ekologiczny produkt, jakim jest torba papierowa cateringowa. Jest to jeden z wielu rodzajów toreb, które mamy w sprzedaży. Wyróżnia ją przystosowana do potrzeb cateringu budowa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykorzystywać ją do innych celów, np. jako podręczne opakowania prezentowe. Ten konkretny model posiada specjalnie skonstruowane dno, pozwalające na wygodne ułożenie dużej ilości produktów. Materiał używany do produkcji tego typu toreb cateringowych to wysokogatunkowy kraft gładki o gramaturze 90g/m2 w kolorze brązowym. Torby wyglądają w związku z tym solidnie, elegancko i ekologicznie.

Wyglądają i są takie faktycznie. Duża powierzchnia dna i sama konstrukcja torby gwarantuje dobre rozłożenie ciężaru i razem z gramaturą i strukturą papieru zapewnia jej wytrzymałość. Do tego dochodzą solidne i wzmacniane uchwyty co w sumie sprawia że te torby wyglądają całkiem elegancko i profesjonalnie. Materiał z którego torby papierowe cateringowe zostały wyprodukowane spełnia wszelkie warunki żeby nazwać go ekologicznym.

Torba cateringowa oprócz swojej zasadniczej funkcji opakowania jest również bardzo nośnym (dosłownie i w przenośni) sposobem reklamy Państwa firmy. Oferujemy bowiem zadruk w technice sitodruku na powierzchni torby. Sitodruk to specyficzna technologia posiadająca dużo zalet i kilka technicznych wymagań co do właściwego przygotowania grafiki. Od strony formalnej może to być cokolwiek, logo, hasło reklamowe, dane adresowe itd. Od strony technicznej zawsze jesteśmy gotowi doradzić w kwestii poprawnego przygotowani projektu czy nawet poprawić go w miarę możliwości. Zazwyczaj stosuje się jeden kolor zadruku, co jest rozwiązaniem wystarczającym dla tego typu produktu, a przy okazji pozwala zaproponować niskie koszty druku takich toreb cateringowych. Bardzo dobrej jakości materiał, ekologiczny i wytrzymały, do tego znakomita jakość druku i szybkie terminy – dzięki temu wszystkiemu druk papierowych toreb cateringowych jest bardzo dobrym wyborem

Sitodruk
Jest to dość tania technika druku, zwłaszcza przy większych nakładach. Dlatego idealnie sprawdza się w tego typu produkcjach.

NASZA OFERTA

torby-papierowe-uchwyt-skrecany

TORBY PAPIEROWE
uchwyt skręcany

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-uchwyt-plaski

TORBY PAPIEROWE
uchwyt płaski

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-laminowane-premium

TORBY PAPIEROWE
laminowane / premium

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-cateringowe

TORBY PAPIEROWE
cateringowe

Zobacz kolekcję
torby-papierowe-na-wino

TORBY PAPIEROWE
na wino

Zobacz kolekcję

zaprojektowane

dla Ciebie

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

Torby papierowe cateringowe

 

Na każdej umieszczamy wybrany przez klienta nadruk – może to być logo firmy, dane kontaktowe czy slogan reklamowy. W ofercie znajdują się również torby papierowe na wino i ekskluzywne produkty premium.

Torby papierowe są ekologiczne i tanie, a możliwości ich wykorzystania wydają się nieograniczone.

Jak zamówić?

Wyślij do nas wiadomość mailową z formatem torby, rodzaj, nakład oraz logo (najlepiej wektorowe) i tekst. Skontaktujemy się z Tobą przesyłając warunki realizacji oraz cenę. Grafik wykona projekt torby i po zaakceptowaniu projektu wystawiamy fakturę proformę. Następnie wykonujemy druk i torby papierowe z Waszym nadrukiem zostają wysyłane lub też dostarczamy je za darmo na terenie Warszawy.

Torby papierowe z nadrukiem
z uchwytem skręcanym

Torby papierowe z nadrukiem
z uchwytem płaskim

Torby papierowe laminowane

Torby papierowe premium

Torby papierowe cateringowe

Torby papierowe na wino

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl