Zastosowanie toreb papierowych jest niezwykle szerokie. Korzystają z nich zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Można je wykorzystać do pakowania prezentów, noszenia zakupów, czy też umieszczania w nich produktów firmowych. Na rynku dostępne są torby papierowe w różnych kolorach i rozmiarach, a także mogą być pokryte laminatem błyszczącym lub matowym.

Podział toreb papierowych

Najtańszym i najbardziej cenionym rodzajem toreb papierowych są torby wykonane z brązowego papieru naturalnego. Są to ekologiczne torby, które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. W procesie produkcji nie stosuje się chemii i substancji wybielających, dzięki czemu torba szybko rozkłada się w otoczeniu. Torby wykonane z tego materiału są wytrzymałe i trwałe. Bardzo dobrze sprawdzają się w sklepach jako alternatywa dla toreb z tworzywa.

Kolejną opcją są torby z papieru makulaturowego, które cieszą się coraz większym uznaniem na rynku. Są to produkty pochodzące w całości z recyklingu. Co do wyglądu, są podobne do toreb z brązowego papieru, jednakże odznaczają się bardziej nieregularną barwą. Niektóre egzemplarze mogą się między sobą różnić (w niewielkim stopniu) odcieniem. Ostatnia odsłona papierowych toreb to torby i torebki ozdobne. Są często wykonywane indywidualnie, zgodnie z zamówieniem klienta. Do produkcji używane są przykładowo ekologiczne materiały, papier offsetowy, czy też o zwiększonej gramaturze. Ozdobne modele są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, co daje nam sporo możliwości. Mogą mieć atrakcyjne nadruki, wytłoczenia lub są pokrywane laminatem.

Torby papierowe – zastosowanie

Torby cechują się solidnym wykonaniem, dlatego możemy je wykorzystywać kilka razy. Istotne jest to, że ekologiczne torby mają setki zastosowań na rynku. Służą nam podczas przewożenia jedzenia, porządkowania i segregowania przedmiotów w domu, czy też jako  eleganckie opakowania prezentowe. Firmy chętnie stawiają na torby stosowane jako nośniki reklamowe. Kreują one pozytywny wizerunek marki i wzbudzają zaufanie klientów.

Niezawodne torby z papieru są cenione w branży reklamowej i eventowej. To produkty funkcjonalne, które pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Eleganckie torby papierowe użytkowane są przykładowo przez firmy oferują zdrową żywność, produkty bio i kosmetyki. Aktualnie coraz więcej małych i dużych firm sięga po ekologiczne rozwiązania. Z toreb papierowych korzystają księgarnie, apteki, drogerie, sklepy odzieżowe i wiele innych biznesów.

Niezastąpione torby z papieru

Klienci mogą postawić na torby z logo, motywami graficznymi lub ciekawymi sloganami. Dzięki temu uzyskają oryginalny gadżet reklamowy do wielu zadań. Przykładowo torby papierowe z szerokim dnem posłużą nam do przechowywania żywności, z kolei cateringowe są niezbędne w punktach gastronomicznych z jedzeniem na wynos. Do czego jeszcze przydadzą się torby? Nie zapominajmy o ich zastosowaniu podczas zakupów spożywczych. Są wygodne w przenoszeniu warzyw i owoców, które w przypadku stosowania foliowej torby mogą stracić świeżość.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl