W dzisiejszych czasach modnym i potrzebnym trendem jest stawianie na ekologię i troska o środowisko. Ekoświadomość stała się naturalną częścią naszego życia i robi się obecna w niemal wszystkich jego dziedzinach. Tendencja ta nie omija również branży reklamowej. Kolorowy wachlarz plastikowych gadżetów z logo, który jeszcze nie dawno był standardem, dziś nie stanowi powodu do dumy. W jaki więc sposób promować się ekologicznie i skutecznie?

Wielka kariera papierowej torby

Szary paper pakowy robi ostatnio zawrotną karierę! Stał się modny, dobrze widziany a nawet stylowy, wpisując się idealnie w trend na ekologiczne opakowania. Torba papierowa może stać się eleganckim opakowaniem prezentu, który w pozytywny sposób wyróżnia się spośród kolorowego plastiku. Dziś nikt nie obraża się o to, że dostaje prezent zapakowany w szary papier, wręcz przeciwnie, jest to dowód kreatywności i dobrego gustu. Torby papierowe podbiły szturmem sklepy, które chcą uchodzić za dbające o środowisku. Powoli lecz nieuchronnie kończy się era darmowych, plastikowych jednorazówek. To, co kiedyś uchodziło za oczywisty dodatek do zakupów, dziś jest symbolem ignorancji i nieodpowiedzialnego zaśmiecania planety. Torby papierowe są natomiast wybierane coraz częściej i to pomimo tego, że trzeba za nie zapłacić. Poniesiony koszt – nawet symboliczny – rodzi szacunek. Torbę z porządnego papieru zabieramy do domu i wykorzystujemy wielokrotnie.

Czy torba papierowa to dobry nośnik reklamy?

Gadżety reklamowe wykonane z surowców ekologicznych z pewnością należą do nowoczesnej kategorii artykułów promocyjnych. Przedsiębiorcy, którzy patrzą w przyszłość, zaczynają szanować logo swojej firmy i trzymać je z daleka od tanich, jednorazowych produktów. Papierowa torba jest świetną alternatywą dla foliówek, gdy nie możesz lub nie chcesz inwestować w torby płócienne. Torby wykonane z papieru są z resztą wystarczającym opakowaniem katalogów, materiałów informacyjnych, prezentów świątecznych, czy też próbek oferowanych produktów. Skuteczna reklama to taka, która idzie w świat i staje się przedmiotem codziennego użytku – dobrej jakości torba papierowa ma na to dużą szansę.

Na co zwrócić uwagę zamawiając zestaw toreb reklamowych?

Planując zakup toreb papierowych z logo firmy warto poszukać produktów dobrej jakości, które nie będą jednorazówkami. Zwróć uwagę na gramaturę papieru, zwłaszcza jeśli w torbie mają znaleźć się przedmioty o dużej wadze i wymiarach. Wielu producentów oferuje torby z recyklingowanego papieru – warto poszukać takiej możliwości! Zanim zamówisz dużą ilość toreb z nadrukiem, poproś o darmowe próbki. Papier warto poczuć w ręku, nie wszystko widać na stronie internetowej. Gdy już znajdziesz się w posiadaniu ekologicznych gadżetów reklamowych – możesz sobie pogratulować. Jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą! Jest to drobny ale znaczący krok w budowaniu wizerunku firmy świadomej ekologicznie i patrzącej w przyszłość. Zapraszamy na stronę główną, by wybrać interesujące Was torby papierowe z nadrukiem.

Żegnajcie plastikowe gadżety!

Przyjrzyjmy się idei rozpowszechniania gadżetów reklamowych. Jest to wciąż jeden z podstawowych sposobów budowania pozytywnego wizerunku firmy i dobrej relacji z klientem. Jednak rozwijająca się świadomość ekologiczna rzuca nowe światło na tanie, plastikowe produkty, które stanowią gros gadżetów promocyjnych. Drogi przedsiębiorco, to powinno otworzyć Ci oczy i skłonić do przemyślenia rodzaju produktów, na których umieszczasz swoje logo. Nadchodzi bowiem czas eko-przyjaznych gadżetów, wytworzonych z naturalnych surowców. Dziś zwykła szara torba papierowa jest jednym z najlepszych sposobów na reklamę i budowanie wizerunku firmy, która dba o środowisko.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl