Zastanawiasz się, czy torby papierowe na wino są cały czas niezbędne do tego, by móc wręczyć w prezencie alkohol? Wybór należy oczywiście do Ciebie! Niemniej jednak torby tego typu mogą być naprawdę doskonałym dodatkiem do prezentu, który na dodatek można wykorzystywać wielokrotnie!

torba-papierowa-na-wino-z-butelka

Torby papierowe na wino – czy warto?

Wino to prezent, który sprawdzi się idealnie w wielu różnych sytuacjach. Butelkę dobrego wina można przynieść na przykład w podziękowaniu za jakąś przysługę, na świętowanie urodzin czy też uroczystą kolację. Wiele osób z pewnością zastanawia się, czy wypada wręczać samą butelkę, bez żadnego dodatku dekoracyjnego. Oczywiście wszystko zależy od relacji, jaką mamy z osobami, które zamierzamy obdarować. Zamiast jednak przychodzić do kogoś z samą butelką wina, można postawić na odpowiednie, a co za tym idzie – również niedrogie opakowanie. Torby papierowe na wino sprawdzą się w takiej sytuacji niezawodnie.

Papierowa torba umożliwia sprytne schowanie przenoszonych rzeczy przed wzrokiem niepowołanych osób. Tworzy się je bowiem z trwałego papieru, który nie jest przezroczysty. Nikt nie musi bowiem wiedzieć, co właściwie wnosisz na daną imprezę – poza adresatem przesyłki! Korzyści wynikających z wyboru właśnie torby papierowej na opakowanie do wina, jest jednak znacznie więcej!

Korzyści opakowania wina w torbę papierową

Torba papierowa to zdecydowanie najpopularniejszy produkt, który służy do zapakowania prezentu. Torby papierowe na wino posiadają odpowiednią długość, dzięki której butelka ulubionego napoju alkoholowego jubilata nie będzie wystawała ponad opakowanie. Co jeszcze posiadają takie papierowy torby? Każda z nich ma odpowiednio wzmocnione dno, dzięki czemu nie rozerwie się ona pod wpływem ciężaru. Upadek szklanej butelki mógłby bowiem skończyć się prawdziwą katastrofą! Papierowe torby posiadają również stabilne, a zarazem wygodne rączki, które zapewniają komfort podczas jej noszenia.

Papierowa torba umożliwia również sprytne schowanie przenoszonych rzeczy przed wzrokiem niepowołanych osób. Tworzy się je bowiem z trwałego papieru, który nie jest przezroczysty. Nikt nie musi bowiem wiedzieć, co właściwie wnosisz na daną imprezę – poza adresatem przesyłki!

Torby papierowe są również niezwykle gustowne. Zazwyczaj można je kupić w stonowanych wariantach kolorystycznych oraz wzorach, które są raczej uniwersalne. Tak opakowany podarunek można z powodzeniem wręczyć nie tylko najbliższym przyjaciołom, ale również własnemu szefowi w czasie ważnego spotkania biznesowego.

Torby papierowe są również ekologiczne – nie wpływają bowiem w niekorzystny sposób na otaczające nas środowisko, w przeciwieństwie do celofanu czy innych form ozdabiania butelek alkoholu. Z powodzeniem można wykorzystywać je również przez długi czas. Torebka nie ulega szybkiemu zniszczeniu, zatem można ją używać wielokrotnie i to w dokładnie takiej samej formie, czyli do zapakowania prezentu w postaci butelki wina.

Ostatnią, ale z pewnością niezwykle ważną dla wielu osób korzyścią, jaka wynika z wybrania właśnie papierowej torby na prezent, jest jej przystępna cena. Torebkę papierową na alkohol można kupić już od kilku złotych! Taka suma nie będzie stanowiła wielkiego wydatku, zatem każdy może pozwolić sobie na to, by móc zapakować podarunek w doskonale prezentującą się torbę papierową. Taka dość niepozorna torebka będzie na pewno idealnym dodatkiem do głównego prezentu – w tym przypadku butelki wyjątkowego wina, które na pewno wręczane jest z szacunkiem i sympatią.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl