Dobry wizerunek marki to priorytet w czasach kiedy każdy przywiązuje ogromną wagę do aspektów wizualnych. Przemyślany projekt i estetycznie wykonane logo to czynniki, które pomagają promować firmę. Oto garść porad dotyczących zakupu papierowych toreb dla klientów.

Projekt nadruku – co będzie najlepszym rozwiązaniem?

Innowacyjna technologia drukarska umożliwia zrealizowanie niemal każdego projektu. Napisy i grafiki na torbie marketingowej to bardzo szeroki potencjał, dlatego klienci nieraz mają dylemat co wybrać podczas składania zamówienia. Rzecz jasna odpowiedź nie jest jednoznaczna – wiele zależy od branży i od oczekiwanych rezultatów. Często torby papierowe są wykorzystywane podczas akcji reklamowych, dlatego stworzenie unikalnego wzoru to bardzo dobry pomysł. Wyraziste wzornictwo zawsze przykuwa uwagę, niemałe znaczenie odgrywa kolorystyka. Najpierw jednak zastanówmy się, czy na torbie powinno dominować logo czy nazwa firmy.

Im lepiej logo firmy kojarzy się z jej usługami i produktami, tym do szerszej grupy klientów możemy dotrzeć. To bardzo tani sposób na przyciągnięcie wzroku potencjalnych klientów. Design projektowanej torby może zawierać logo i nazwę firmy. Kiedy przedsiębiorstwo nie ma jeszcze mocnej pozycji na rynku można zastosować oba elementy jednocześnie. To dobry sposób na to, aby więcej informacji zapisało się w świadomości klientów.

Nie oszczędzaj na jakości i postaw na ekologię – TORBY PAPIEROWE PREMIUM  inaczej laminowane

Wysoki standard wykonania to priorytet. Nasze torby laminowane wykonujemy na papierach kredowych, powlekamy je folią matową, satynową lub błysk. Uchwyt wykonujemy ze sznurka materiałowego lub tasiemki. Wszystkie kolory uchwytów dobieramy do koloru torby lub nadruku. Takie torby mogą mieć dowolny kształt. Tworzenie toreb firmowych w wersji premium może okazać się strzałem w dziesiątkę i przekładać się na zyski – zwłaszcza jeżeli te produkty będą praktyczne dla klientów. Jeśli jednak ich wykonanie byłoby kiepskie, efekty będą odwrotne od zamierzonych. Właśnie dlatego torba laminowana przede wszystkim musi być trwała. Nie chcemy przecież tworzyć jednorazowego produktu, który szybko wyląduje w koszu, dlatego znacznie lepsze rezultaty przyniesie akcja marketingowa, na którą wydamy trochę więcej środków, jednak skuteczność reklamy przełoży się na zyski firmy.

Jedną z najistotniejszych mocnych stron papierowych toreb jest ich naturalne pochodzenie. Papier to ekologiczny materiał, które jest darzony sympatią przez wiele osób. Firma, która chce dbać o środowisko naturalne staje się godna zainteresowania, dlatego będzie idealnie kiedy zamówione torby będą odpowiednio oznaczone, że zostały wykonane w sposób przyjazny dla środowiska.

Torby papierowe KRAFT – torby z uchwytem skręcanym papierowym

Najtańsze torby i najbardziej ekologiczne pochodzące z ekologicznego papieru typu KRAFT z recyklingu. Są bardzo tanie poniżej 1 zł przy dużych nakładach a nadruk reklamowy wykonujemy w jednym lub dwóch kolorach. Termin realizacji na takie torby to zazwyczaj dwa trzy dni produkcji. Ten produkt skierowany jest dla paletowych nakładów. Najczęściej kupują go Klienci prowadzący catering, sklepy spożywczy, sklepy internetowe, z odzieżą. Coraz większym zainteresowanie cieszą się  w branży eventowej.

Znaczenie trwałości produktu i kolorów w promowaniu marki

Duże możliwości w promowaniu firmy daje bogata paleta kolorów. Dowiedziono, że najmocniej w świadomości klientów zapisuje się kolor czerwony, dlatego właśnie czerwień często jest wykorzystywana do tworzenia logo. Jeśli chodzi o torby papierowe to dobrym wyborem będzie biel i odcienie nude, które będą dobrze korespondowały z wieloma kontrastami. Torby w intensywnych barwach to również dobry wybór, ponieważ produkt taki skuteczniej przyciąga uwagę.

Trwałość torby zależy przede wszystkim od tego, jak intensywnie będzie ona eksploatowana. Duże obciążenia szybko doprowadzą do uszkodzenia papieru, dlatego na ogół warto wybierać większe bardziej wytrzymałe torby, dzięki temu ich funkcjonalność przetrwa próbę czasu.

Współpraca z profesjonalistami i negocjacja ceny

Każdy przedsiębiorca chce współpracować z firmami, które dbają o rzetelną obsługę klienta. Jeszcze ważniejsza jest wysoka jakość produktów, dlatego zamawiając torby reklamowe, warto upewnić się co do jakości i sposobu nanoszenia nadruku. Mamy wtedy pewność, że nasze logo czy nazwa firmy nie wyblaknie i nie ulegnie wytarciu.

Dobrym pomysłem jest zamówienie testowe. Zakup kilku sztuk pozwoli nam ocenić czy dany dostawca zapewnia satysfakcjonującą nas jakość. Kiedy produkt spełni nasze oczekiwania, możemy zamówić większą ilość toreb.

Zamówienie hurtowe zazwyczaj wiąże się z niższą ceną. Zawsze warto zapytać o możliwość otrzymania rabatu nawet jeśli taka informacja nie widnieje przy zamawianym produkcie. Przecież organizacja kampanii reklamowej to spore koszty, dlatego warto szukać oszczędności tam, gdzie to możliwe.

Przechowywanie toreb

Kluczowe jest, aby zabezpieczyć papierowe torby przed wilgocią. Warto je więc przechowywać w miejscach suchych i minimalizować ryzyko kontaktu z wodą. Może ona naruszyć strukturę papieru i prowadzić do uszkodzeń. Najlepiej więc podczas przewożenia toreb przechowywać je w oryginalnych opakowaniach.

Marketing na co dzień

Chociaż skutecznie przeprowadzone akcje marketingowe są bardzo ważne to zaufanie buduje się przez wiele lat codziennej pracy. W praktyce oznacza to, że istnieje naprawdę wiele możliwości, aby budować pozycję na rynku. Warto więc wykorzystywać papierowe torby reklamowe w codziennej działalności firmy. Możemy się nawet nie spodziewać jak dobre rezultaty to przyniesie.

Warto pamiętać, że w prostych metodach tkwi wielka siła. Pozytywne zapisanie się w świadomości klientów na ogół wcale nie wymaga bardzo kosztownych metod perswazji. Praktyczne torby papierowe to świetny sposób promowania marek, które właśnie wchodzą na rynek jak i tych, które chcą umocnić swoją pozycję.

Dostawa

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Polityka Prywatności

TORBYZPAPIERU.PL

 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
O nas

Kontakt

Kariera

Facebook
Twitter
Instagram
501 001 004
info@torbyzpapieru.pl