Pudełka kartonowe z nadrukiem

(Specyfikacja po wybraniu odpowiedniego produktu)

pudelka-kartonowe-produktowe
pudelka-kartonowe-produktowe-z-zawieszka
pudelka-kartonowe-typu-poduszka

Pudełka kartonowe z nadrukiem dają wyjątkowości oraz szlachetności dla Twoich paczek. Nadruki wykonujemy metodą sitodrukową tzw. sitem. Najczęściej w jednym kolorze. Jest to najtańsza metoda druku. Projekt graficzny na kartony wykonujemy gratis. Możesz nad dostarczyć swoje kartony lub zakupimy je dla Ciebie u producenta. Nadruk najczęściej od 100 sztuk.

 Nadruki sitem na kartonach wykonujemy najczęściej na:

Pudełka kartonowe 5-warstwowe

Charakteryzują się dużą wytrzymałością, przeznaczone są do wysyłki ciężkich oraz wymagającej dodatkowej ochrony przedmiotów.

Kartony białe

Wykonane z tektury 3-warstwowej w białym kolorze na zewnętrznej stronie, co sprawia że pudełko staje się eleganckie i świetnie sprawdzi się we własnej personalizacji.

Pudełka kartonowe fasonowe

Kartony fasonowe to opakowania skonstruowane w taki sposób by ich zamykanie możliwe było bez użycia taśm klejących. Stosowane są najczęściej jako spersonalizowane opakowania.

Kartony do paczkomatów

Kartony wykonane z tektury 3 oraz 5 warstwowej. Rozmiary opakowań dostosowane są do gabarytów wymaganych do wysyłki paczkomatami.

Pudełka z nadrukiem

W dobie sklepów internetowych, zamówień i płatności on-line nie wymagających osobistych odwiedzin w sklepie, przesyłki kurierskie stały się podstawą funkcjonowania sprawnej wymiany towarów i usług. Różne formy nadania i odbioru paczek, ze względu na miejsce, wielkość paczki i priorytet wysyłki. Paczki dostarczane osobiście przez kuriera, wrzucane do skrzynki pocztowej czy czekające na odbiór w paczkomacie. Różne opcje,  ale łączy je jedno – opakowanie. Podstawową formą dla małych i średnich paczek jest tu dobrej jakości pudełko kartonowe. A w każdym razie dobrze gdyby nią było, bo poza oczywistym faktem że w „coś” trzeba towar włożyć tak żeby nie uległ zniszczeniu. Przy okazji paczka przychodząca do Klienta to często pierwszy kontakt z nadawcą i niejako jego wizytówka. Dobrze było by gdyby zapadła w pamięć.

Dlatego oprócz samej jakości materiału i dobrze zbudowanego, solidnego i wygodnego w użyciu pudełka, warto zwrócić na dodatkowe opcje czysto autopromocyjne, reklamowe jakie oferuje dobre opakowanie. Mamy tu na myśli pudełka z nadrukiem, które dopasowane do potrzeb z odpowiednio przygotowaną grafiką przekażą Klientowi sygnał, że ma do czynienia z profesjonalnym podejściem w każdym aspekcie zlecenia. Nadruk daje spore możliwości prezentacji swojej firmy czy usługi za pomocą loga, grafiki, danych adresowych i kombinacji tych wszystkich elementów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na tego typu opakowania nasza warszawska drukarnia oferuje zarówno materiały wysokiej jakości jak i  druk techniką sitodruku oraz pomoc na etapie prawidłowego przygotowania projektu do druku.

Do produkcji pudełek kartonowych z nadrukiem sitodrukowym  wykorzystujemy karton 5-warstwowy. Dzięki temu pudełka są solidne i wytrzymałe. Karton 3-warstwowy, używany do delikatniejszych opakowań (ale nadal wytrzymałych), posiada zewnętrzną stronę w kolorze białym co pozwala uzyskać efekt większej elegancji i zadrukowane kolory na takim neutralnym podłożu wyglądają atrakcyjnie. Druk w technologii sitodruku to zazwyczaj jeden kolor ewentualnie dwa kolory. Wynika to z wymagań samej technologii druku jak i specyfiki materiału na którym druk jest wykonywany.

Może to wydawać się pewnym ograniczeniem ale podobnie jak w przypadku nadruku na np. torbach papierowych (które również posiadamy w swojej ofercie) bardzo dużo zależy od odpowiednio przemyślanego i przygotowanego projektu. Dzięki temu można uzyskać interesujące efekty  wynikające z połączenia materiałów, farb i kreatywnego pomysłu. Biorąc pod uwagę popularność paczkomatów mamy w swojej ofercie gamę opakowań dostosowanych do tego sposobu nadawania przesyłek. Pudełka kartonowe które oferujemy można podzielić na trzy podstawowe rodzaje ze względu na ich konstrukcję i zastosowanie. Najbardziej ogólną grupę stanowią wszelkiego rodzaju kartony tzw. klapowe. Klasyka sama w sobie. Posiadają na górze i na dole po cztery klapy, które po złożeniu i sklejeniu taśmą samoprzylepną tworzą górną i dolną ściankę pudełka.

Drugi rodzaj to pudełka dwuczęściowe. Dobrym przykładem jeśli chodzi o konstrukcję mogą być np. pudełka na buty. Pudełka fasonowe – to kolejna kategoria kartonów, używanych najczęściej do spersonalizowanych opakowań. Specjalna konstrukcja takich pudełek pozwala zamknąć je bez użycia  kleju czy taśm samoprzylepnych.  Jest to bardzo wygodna i co najważniejsze, elegancka opcja. Dzięki tak bogatej i zróżnicowanej ofercie nasza drukarnia jest w stanie zaproponować ciekawe i wytrzymałe pudełka z podnoszącym prestiż nadrukiem sitodrukowym.